7 клас

 2021 - 2022 навчальний рік

11.05.2022 р

Доброго дня! Сьогодні ми з Вами продовжуємо працювати над темою "Опрацювання табличних даних". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку: "Моделі. Етапи побудови моделей." Д/з повторити параграф 26

Презентація

Матеріал для опрацювання 

27.04.2022 р

Доброго дня! Сьогодні ми з Вами продовжуємо працювати над темою "Опрацювання табличних даних". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку: "Копіювання та переміщення клітинок і діапазонів, зокрима тих, що містять формули." Д/з опрацювати параграф 26

Презентація

Матеріал для опрацювання 

20.04.2022 р

Доброго дня! Сьогодні ми з Вами продовжуємо працювати над темою "Опрацювання табличних даних". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку   "Адресація. Формули."

Презентація

Матеріал для опрацювання 

13.04.2022 р

Доброго дня! Сьогодні ми з Вами продовжуємо працювати над темою "Опрацювання табличних даних". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку практична робота №8  "Введення, редагування й форматування даних основних типів."

Презентація

Практична робота

30.03.2022 р

Доброго дня! Сьогодні ми з Вами розпочинаємо працювати над новою темою "Опрацювання табличних даних". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку практична робота №8  "Введення, редагування й форматування даних основних типів."

Презентація

Практична робота

30.03.2022 р

Доброго дня! Сьогодні ми з Вами розпочинаємо працювати над новою темою "Опрацювання табличних даних". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку "Поняття електронної таблиці. Табличні процесори, їх призначення"

👉 Презентація  

           👉 Тести             

23.03.2022 р

Контрольна робота з теми: "Алгоритми та програми"

16.03.2022 н.р.

Доброго дня! Продовжуємо працювати над темою "Алгоритми та програми". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку "Складання програм з використанням  алгоритмічної структури повторення."

👉 Презентація         

Д/з підготуватися до контрольної роботи з теми: "Алгоритми та програми"

Доброго дня! Продовжуємо працювати над темою "Служби інтернету". Тому відкривайте зошити та записуйте число тему уроку "Інтернет речей. Навчання в Інтернеті. Онлайнові перекладачі" опрацьовуємо тему 👉 Презентація 

Д/з підготуватися до контрольної роботи. Повторити Розділ 1. Електронне листування. 


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

8 клас

11 клас

5 клас